Dzisiaj jest: 22.2.2024, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

MEDICALSPEC Centrum Medyczne - choroby wątroby Wrocław

dodano: 2024.01.23 ważne do: 2024.03.23 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:

Ilość kleszczy w naszych lasach ogromnie się zwiększyła w ostatnich latach, a spora ich część niestety jest nosicielami różnych groźnych chorób, w tym między innymi boreliozy. Borelioza jest bardzo podstępna, ponieważ przez długie lata czasami nie daje ona żadnych widocznych objawów, a przez ten czas bakteria będzie atakować wiele wewnętrznych narządów. Dlatego też po każdym ugryzieniu kleszcza należy obserwować dokładnie, czy nie zaczną się jednak pojawiać jakieś świadczące o zakażeniu objawy.

Bardzo charakterystyczny jest rumień, lecz nie za każdym razem on występuje, pojawiają się też niekiedy stany które przypominają grypę czy przeziębienie. Jeśli ktoś ma podejrzenia co do choroby, to powinien sobie zrobić test, który pozwoli ją wykluczyć lub potwierdzić. Jeśli się okaże, że jednak zostało się zarażonym tym patogenem, to trzeba jak najszybciej zacząć leczenie, najlepiej w jakieś sprawdzonej przychodni. A taką znajdzie się na przykład przy pomocy wyszukiwarki internetowej, po podaniu w niej słów borelioza Wrocław.

+Tekst Sponsorowany+

ul. Inżynierska 29a, 53-228 Wrocław
 +48 / 883555891
+48 / 577788700
 rejestracja@medicalspec.pl
 
Kontakt
medicalspec
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.