Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Flebolog Doppler Instytut Warszawa

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 35
Szczegóły ogłoszenia:
Doppler Instytut Warszawa to miejsce, w którym każdy z pacjentów mierzący się z żylakami uzyska kompleksową pomoc doskonałych lekarzy specjalistów, m.in. flebolog, internista, kardiolog, chirurg oraz endokrynolog i ginekolog.  Klinika Flebologii Warszawa - Doppler Instytut niesie pomoc pacjentom z chorobami układu żylnego, obrzękami w niewydolności żylnej, chorobami tętnic żył, a także owrzodzeniami żylnymi. W klinice prowadzone są badania diagnostyczne oraz małoinwazyjne zabiegi i operacje chirurgiczne takie jak USG Doppler żył, skleroterapia, zabiegi laserowe, zabiegi klejowe, a także usuwanie żylaków za pomocą prądu o częstotliwości fal radiowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kliniki Flebologii Warszawa.
Kontakt
Doppler Instytut Warszawa
ul. Josepha Conrada 24, 01-922 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.