Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży opodal Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która przepływa poprzez miejscowość Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, jakkolwiek ponadto o problemach i trudnościach które zachodzą w Porcie Mrzeżyno i okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także masa atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozciągają się na wschód oraz zachód przyciągają każdego roku tysiące gości. Przyroda dookoła Mrzeżyna to atrakcyjne lasy i mnóstwo różnorodnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat jakie zna rzeczona miejscowość. Ciekawostki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno również okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to poważnie atrakcyjne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na wypoczynek nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, iż dużo wędkarzy zatrzymuje się tu aby spróbować swoich sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają tejże miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu gości spragnionych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć pośród otaczającej przyrody oraz pochodzić wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem albo też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.