Dzisiaj jest: 21.5.2024, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Szkolenia językowe dla firm Kraków i okolice

dodano: 2024.05.13 ważne do: 2024.07.12 wyświetleń: 16
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Szkolenia językowe firmom i instytucjom z Krakowa i okolic pragnie zaoferować TEACHERSteam. Jesteśmy przedsiębiorstwem obsługującym firmy w usługach językowych (łącznie ponad 20 języków), a główną usługą stanowią kursy skierowane do pracowników. Jesteśmy elastyczni przy układaniu szkoleń językowych, choć na wstępie oferuje oprócz klasycznych kursów językowych również tematyczne-branżowe jak i oparte o metodę blended learning. TEACHERSteam działa aktywnie na rynku od ponad 20 lat, oferując także warsztaty i webinary językowe, pomagając w tłumaczenia czy wykonując audyty językowe w strukturach firm. Nie jesteśmy klasyczną szkołą językową, bowiem działamy w sektorze B2B I B2G – zachęcamy do współpracy z profesjonalnymi tłumaczami i lektorami z TEACHERSteam.!
Kontakt
TEACHERSteam
Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.