Dzisiaj jest: 8.12.2023, imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

NotoJob: nowoczesny serwis online - praca e-commerce

dodano: 2023.09.30 ważne do: 2023.11.29 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:

NotoJob to nowoczesny portal www, z dużą ilością ogłoszeń pracy. Jego założycielami są specjaliści i miłośnicy handlu elektronicznego a także technologii. W związku z tym, kiedy użytkownik sieci szuka zatrudnienia lub ekspertów w e – handlu, to bez wątpienia oferty pracy e-commerce okaże się pomocny w pozyskaniu takiego celu. Biznesmeni mogą dodawać ogłoszenie, już po zarejestrowaniu się. Platforma buduje siatkę przedsiębiorców z tej samej branży, co jest nad wyraz wspierające.

Profil zakładać mogą także te osoby, które poszukują pracy. Wystarczy, że przedstawią własne zaplecze pracownicze, a także zaprezentują własne mocne strony. Wtedy na stronie będą pojawiać się dla nich dostosowane ogłoszenia. Działy, w zakresie których można zaoferować pracę bądź szukać zatrudnienia to: SEO, SEM, Media społecznościowe, Marketing treści, Marketing wpływowy, Zarządzanie kategoriami, Marketing e – mailowy, Automatyzacja marketingu a także Przedstawiciel handlowy. Każda z ofert obejmuje dokładny wpis, razem z lokalizacją.

+Artykuł Sponsorowany+

NOTOJOB.com
Jana Pawła II 52/123
98-200 Sieradz
team@notojob.com
+48 889 343 344
 
Kontakt
NOTOJOB.com
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.