Dzisiaj jest: 22.2.2024, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Klejonka sosnowa Richd. Anders

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
RICHD. ANDERS to kompletnie wyposażony, stosujący nowoczesne technologie zakład produkcyjny, który specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości półproduktów z drewna klejonego. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów: klejonkę sosnową, kantówki okienne i drzwiowe, kantówkę eukaliptusową, kantówki w kształcie litery L i T oraz inne elementy z drewna klejonego. Wszystkie dostępne w ofercie produkty mają szerokie zastosowanie na potrzeby przemysłu stolarki otworowej (kantówki okienne i drzwiowe) jak i przemysłu meblarskiego (stelaże i płyty). Producent drewna klejonego i kantówki okiennej Richd. Anders Polska oferuje również produkcję elementów klejonych na indywidualne zamówienie oraz usługi parzenia, suszenia i mechaniczne obróbki drewna.  
Wideo
Kontakt
Richd. Anders Polska
ul. Kolejowa 13, 37-220 Kańczuga, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.