Dzisiaj jest: 5.2.2023, imieniny: Agaty, Filipa, Justyniana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Prasa taśmowa

dodano: 2022.11.27 ważne do: 2023.01.26 wyświetleń: 2742
Szczegóły ogłoszenia:
Montech oferuje niezawodne prasy filtracyjne, które mogą pozwolić na odwadnianie różnego rodzaju osadów, odpadów komunalnych powstających w oczyszczalniach ścieków. Mogą być to także osady przemysłowe z branży spożywczej, mleczarni, garbarni, zakładów papierniczych. Zmniejszenie objętości oraz wagi odpadów będzie bardzo pozytywnie wpływało na wydatki związane z utylizacją.

Systemy oferowane przez Montech charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji, są łatwe w konserwacji. Rozwiązania tego typu są dostosowywane indywidualnie do charakteru odpadów, można zastosować tu wiele ciekawych rozwiązań takich jak automatyczny podajnik, prasa wraz z zagęszczaczem, podłączenie prasy taśmowej. Oferowane są różne typy pras o wydajności od 1 do 10 m3/h, można dostosować szerokość taśmy.

Kontakt:

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o

20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108

e-mail: biuro@montech.pl

tel.: +48 81 752 12 25

tel.: +48 81 752 12 26

Kontakt
Montech
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.