Dzisiaj jest: 8.12.2023, imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Potęga Umysłu - psycholog dla dzieci łódź

dodano: 2023.11.13 ważne do: 2024.01.12 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Odpowiedni rozwój dzieci - jak rodzice będą mogli zadbać o niego. Małe dzieci są istotami bardzo wrażliwymi. Nawet pozornie błahe wydarzenia odcisnąć mogą na nich ogromne piętno na całe życie. Dużo takich pozornie drobnych zdarzeń może skutkować ostatecznie drobnymi zaburzeniami, których rodzice nie dostrzegają w codziennej gonitwie. Tymczasem warto wiedzieć, na które z sygnałów trzeba zwrócić uwagę, żeby zareagować w odpowiedni sposób. Tym samym można uchronić dziecko przed jakiś cierpieniem albo problemami, które pojawić się mogą dopiero w dorosłości.

Dostępność rozmaitych porad pozwoli na to, żeby stać się świadomymi rodzicami. Do wyboru będą porady osobiste lub online. Najlepiej znaleźć w internecie opisane na przykład jako rozwój dzieci Łódź i zapisać się na spotkanie. Drugą opcją są różne poradniki, dostępne w bibliotekach czy księgarniach. Pośród nich będzie wiele pozycji szczegółowo omawiających etapy rozwoju dziecka rok po roku, więc łatwo znaleźć odstępstwa. Lecz są też książki skupiające się na konkretnych problemach, pokazując dokładne przyczyny i sposoby poradzenia sobie z nimi. Lecz tutaj wskazana jest dodatkowo pomoc profesjonalisty.

+Tekst Sponsorowany+

Gabinet psychoterapeutyczny
ul. Gdańska 91 bud. D, IV piętro
90-613 Łódź

Kursy, warsztaty i zajęcia dla dzieci
ul. Gdańska 91 budynek F, I piętro
90-613 Łódź

tel. 727687480
E-mail: info@potegaumyslu.pl
 
Kontakt
potegaumyslu
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.