Dzisiaj jest: 22.2.2024, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Place zabaw z atestem publicznym

dodano: 2022.12.06 ważne do: 2023.02.04 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy certyfikowane place zabaw dla dzieci, na których możemy zamontować różne sprzęty, przykładowo piaskownice, huśtawki, siłownie, bujaki. Dzieci bardzo lubią przebywać na placu zabaw, gdzie mogą spotkać się z rówieśnikami, spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Warto dobrać sprzęt na plac zabaw, który najlepiej odpowiada potrzebom dzieci. Kluczową decyzją przy wyborze wyposażenia placu zabaw jest wybór materiału, będzie to najczęściej drewno, metal i plastik. Popularnym wyborem jest plac zabaw metalowy, są to sprzęty bezpieczne, trwałe, łatwe w utrzymaniu i wodoodporne.

Sprzęt rekreacyjny, który mogą Państwo wybrać z naszej oferty na place zabaw atestowane, wygląda atrakcyjnie dla dzieci. Dzieci bardzo lubią kolorowe urządzenia, które wydają się fajne lub stanowią dla nich wyzwanie. Mogą to być sprzęty drewniane czy z wytrzymałego chętnie spędzają czas na placu zabaw, bawiąc się wspólnie z kolegami. Oferujemy również plac zabaw dla dzieci metalowy, który posiada wyposażenie odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Urządzając place zbaw producent z chęcią doradzi, jakie wybrać sprzęty, aby dzieci bawiły się bezpiecznie.

Kontakt:

Happy s.c. R.Kołacki, Ł. Cyran, A. Czyran

tel: 669 847 714

e-mail: biuro@happyplacezabaw.pl

Kontakt
happyplacezabaw
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.