Dzisiaj jest: 22.2.2024, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Specjalistyczne mycie witryn i pranie dywanów - Wrocław

dodano: 2023.11.30 ważne do: 2024.01.29 wyświetleń: 20
Szczegóły ogłoszenia:

Firma PORZĄDNI ma w ofercie specjalistyczne mycie okien oraz pranie wykładzin dywanowych. Usługi wykonywane są u zleceniodawców prywatnych a także w biurowcach. Pracownicy zajmujący się czyszczenie dywanów wrocław używają atestowane preparaty do czyszczenia i urządzenia, które nie zostawią zabrudzeń. Na witrynie marki wykonującej pranie dywanów wrocław można przejrzeć zdjęcia z przykładowych realizacji oraz nabrać przekonania, że wszystko zrobione jest dokładnie.

Można też sprawdzić opinie stałych zleceniodawców. Specjaliści dysponują odpowiednimi środkami, żeby umyć dywany i wykładziny tak samo z włókna sztucznego, jak i naturalnego. Kiedy chodzi o mycie witryn wrocław, cena wyznaczona jest indywidualnie. Uzależniona jest ona od: stopnia zabrudzenia, przestrzeni do wyczyszczenia, wysokości na jakiej ulokowane są witryny i ich przystępności, jak i od tego, czy zleceniodawca ma jeszcze jakieś oczekiwania. Usługi realizowane są jednorazowo albo cyklicznie.

+Reklama+

Porządni | Wrocław
Al. Hallera 128 53-203 Wrocław
Tomek +48 782 072 979
E-mail: firmaporzadni@gmail.com

 
Kontakt
PORZĄDNI WROCŁAW
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.