Dzisiaj jest: 22.2.2024, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Filmy reklamowe Kraków - produkcja filmowa dla firm

dodano: 2023.12.29 ważne do: 2024.02.27 wyświetleń: 25
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Kinema zajmuje się profesjonalną produkcją filmową dla firm, gdzie prym wiodą filmy reklamowe. Kampanie video dla firm realizujemy kompleksowo, przygotowując od A do Z produkcje filmowe krótkie i długie, pod produkcje w TV jak i internetowe kampanie, choćby na Youtube. Filmujemy w 4K, dbamy o scenariusz, ważne są dla nas detale – posiadamy doświadczenie w produkcji filmów reklamowych dla największych marek, także międzynarodowych. Filmowanie reklamowe to jednak nie jedyna oferta wideofilmowania jakie oferujemy – przygotujemy także film korporacyjny, relację z eventu czy opracujemy wspólnie film dokumentalny, a fotografia produktowa także nie stanowi dla nas problemu. Zapraszamy firmy do współpracy!
Wideo
Kontakt
Kinema
Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.