Dzisiaj jest: 29.5.2023, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Plexipol - Tworzywa sztuczne, Plexi, Folie samoprzylepne, Reklamy wizualne

dodano: 2023.05.17 ważne do: 2023.07.16 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:

Plexipol to marka która zajmuje się sprzedażą tworzyw sztucznych, folii samoprzylepnych oraz produkowaniem reklam z tworzywa sztucznego. W branży oferującej plexi marka ta rozpoznawalna jest w głównej mierze z faktu, iż ma do zaoferowania wyroby imponującej jakości w atrakcyjnej kwocie. Konsumenci którzy składają zamówienie na pleksi każdorazowo mogą liczyć na to, iż zlecenie zostanie zrobione w oparciu o przedłożone przez nich wytyczne. Do produkcji konkretnych elementów firma dobiera wysokogatunkowe materiały, z takich, jakie są udostępnione powszechnie.

Są to na przykład: poliwęglan, dibond, poliwęglan komorowy czy poliwęglan lity, o których cechach można przeczytać na witrynie internetowej. Ze względu na to, iż firma ma nowoczesne urządzenia, umożliwiona jest wzorcowa obróbka tworzyw sztucznych. Eksperci mają dużą wiedzę techniczną, a do konkretnych zleceń wykorzystają przykładowo: plotery tnące, plotery frezujące oraz plotery grawerujące.

+Artykuł Sponsorowany+

PLEXIPOL, Warszawa 02-559, ul. Puławska 48 NIP: 1180742145 REGON: 012386993
plexipol@plexipol.com.pl
tel./fax: +48 22 845 65 25, tel. kom.: +48 501 22 12 33
 
Kontakt
PLEXIPOL
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.