Dzisiaj jest: 21.5.2024, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Stylista ubioru Warszawa

dodano: 2023.04.01 ważne do: 2023.05.31 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Stylista ubioru doradza swoim klientkom w zakresie stylu i mody, może obiektywnie oszacować, jakie ubrania będą najbardziej pasowały do danej sylwetki. Sporo dziewczyn, które nie zawsze mają czas na odwiedzenie sklepów, czy także chcą odmienić swój wygląd, może skorzystać z profesjonalnej pomocy stylistki. Obecnie w naszym kraju coraz częściej panie decydują się na usługi rodzaju personal, lub też zakupy wraz ze stylistką. Dzięki czemu mogą wyszukać niepowtarzalne ubrania, jakie będą modne, będą doskonale pasowały do figury oraz okazji, na którą są zakładane. Stylista ubioru doradza w wyborze całej kreacji, stylu, zatem ważne będą również dodatki, torebka, buty albo także biżuteria. Stylistki poznają oczekiwania klientki, mogą wykonać profesjonalną analizę kolorystyczną, wybrać poszczególne elementy garderoby w taki sposób, by właściwie zgrywały się w wyjątkowy styl. Specjalistyczna stylista ubioru zna aktualną ofertę sklepów, może również wyszukać atrakcyjne promocje, dzięki temu zakupy w droższych sklepach mogą okazać się trochę tańsze, może również wyszukać dużo ciekawych ubrań w sklepach internetowych.

Kontakt:

tel. 606-121-666

e-mail: stylistka@martazalega.pl

Kontakt
stylistkawarszawa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.