Dzisiaj jest: 21.6.2024, imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Wazektomia-Klinika-antykoncepcja dla mężczyzn

dodano: 2023.02.03 ważne do: 2023.04.04 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
Wazektomia to coraz popularniejsza metoda antykoncepcji kierowana dla mężczyzn, która polega na przerwaniu i podwiązaniu nasieniowodów w taki sposób, aby spowodować u mężczyzny bezpłodność. Jest to zabieg mikrochirurgiczny, który nie wymaga hospitalizacji czy też długiej rekonwalescencji. Wykonuje się go na znieczuleniu miejscowym, więc jest w pełni komfortowy dla pacjenta. Nasz prywatna przychodnia jest miejscem specjalizującym się od wielu lat w przeprowadzaniu mikrochirurgicznych operacji wazektomii. Wybór naszego gabinetu to gwarancja, iż zabieg zostanie wykonany z największą precyzją przy utrzymaniu wszelkich zasad higienicznych i medycznych. Jeżeli uważasz, że wazektomia to właściwa forma zatrzymania płodności dla Ciebie, nie czekaj i już teraz umów się na wizytę!
Kontakt
Wazektomia Klinika
ul. Kazachska 5/U1, 92-221 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.