Dzisiaj jest: 3.10.2023, imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Zarządzanie nieruchmościami Warszawa

dodano: 2022.12.19 ważne do: 2023.02.17 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Firma KON Profes oferuje kompleksowe usługi związane z administracją obiektów w mieście Warszawa. Możemy zająć się zagadnieniami technicznymi, remontami, prowadzimy dokumentację techniczną nieruchomości. Możemy obsługiwać kontrole techniczne, remonty, ocenę kosztów związanych z modernizacją oraz remontami nieruchomości. Administrowanie nieruchomościami to zapewnienie właściwego działania instalacji kanalizacyjnej, wodnej, centralnego ogrzewania. Zajmujemy się obsługą przewodów spalinowych, piorunochronów, domofonów. W ramach zarządzania obiektami prowadzimy także sprawy finansowo-księgowe, związane z podatkami, rachunkami, jak również obsługą funduszu remontowego. {Zapewniamy| Możemy zapewnić} także wsparcie prawne, współpracujemy z firmami remontowymi, zajmujemy się oceną stanu technicznego oraz wycenami prac remontowych.

Kompleksowa Obsługa Nieruchomości

K.O.N. Profes

tel./fax. (22) 610-18-88

tel./fax (22) 616-00-50

e-mail: sekretariat@konprofes.pl

Kontakt
konprofes
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.