Dzisiaj jest: 5.2.2023, imieniny: Agaty, Filipa, Justyniana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Przejdź metamorfozę ze stylistką

dodano: 2022.12.14 ważne do: 2023.02.12 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Zakupy z osobistą stylistką to wiele zalet, dzięki czemu będziesz mogła łatwo znaleźć ubrania, które pasują do twojej sylwetki. Odpowiednio dobrana stylizacja ukryje obszary, których nie lubisz i podkreśli najlepsze cechy sylwetki, takie jak szczupłe ramiona czy zgrabne nogi. Skorzystaj z metamorfozy, która odmieni Twój wizerunek. Polega na zmianie stylu modowego, oraz fryzury, zmień sposób nakładania makijażu, aby wyglądać jak najlepiej, zgodnie z najnowszymi trendami modowymi. Całkowitą metamorfozę warto przejść pod okiem doświadczonej stylistki, wizażystki, która będzie wiedziała, w czym będzie nam do twarzy, jak się ubierać, jaka fryzura i makijaż podkreślą naszą naturalną urodę. Dzięki metamorfozie zyskamy zupełnie nowy wizerunek, poczujemy się znów pięknie.

Kontakt:

Stylistka Marta Zalega

tel. 606 121 666

stylistka@martazalega.pl

Kontakt
stylistka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.