Dzisiaj jest: 8.12.2023, imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Zespół muzyczny Mayday

dodano: 2022.12.11 ważne do: 2023.02.09 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
Zespół muzyczny Mayday obsługuje wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe, imprezy dla firm, różnego rodzaju eventy. Zapewniamy dobrą zabawę, posiadamy bardzo szeroki repertuar piosenek, który dostosujemy do indywidualnych wymagań klienta, muzykę dobieramy także do preferencji osób bawiących się na parkiecie. Możemy zapewnić profesjonalne nagłośnienie oraz światła zsynchronizowane. Zespół muzyczny Mayday tworzony jest przez muzyków oraz DJa, możemy zagrać muzykę dance, biesiadną, muzykę rockową. Imprezę może poprowadzić wodzirej lub konferansjerka. Gram już w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Katowice, Rzeszów oraz Lublin. Możemy przygotować profesjonalną obsługę muzyczną wesela oraz ślubu.

Zespół muzyczny Mayday

tel: 601 270 695

Email: grupa-mayday@o2.pl

Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Kontakt
zespolmayday
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.