Dzisiaj jest: 22.2.2024, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Biuro rachunkowe - MAGFIN

dodano: 2023.12.07 ważne do: 2024.02.05 wyświetleń: 26
Szczegóły ogłoszenia:
Firma MAGFIN zapewnia rzetelną pomoc dla cudzoziemców którzy chcą zgodnie z prawem uzyskać kartę pobytu w Polsce. Poradnictwo poszerzone jest o wszechstronną pomoc z dokumentami. Jeśli już zaś ktoś otrzyma zezwolenie na pobyt, to karta pobytu stałego pomaga w założeniu i w poprowadzeniu wirtualnego biura, pozwalającego na prowadzenie firmy bez konieczności posiadania danych adresowych biura. To gwarantuje elastyczne podejście, ale też obniży koszty.

Specjaliści z zaprezentowanego biura pomogą natomiast w poprowadzeniu administracji. Usługi związane z legalizacją pobytu w Polsce są w związku z tym poszerzone i obejmują pomoc na etapie przyszłego życia cudzoziemców w kraju. Cudzoziemcy wiedzą, że otrzymają pomoc nie tylko, gdy chodzi o przyznanie kart pobytu, lecz też gdy chodzi o uzyskanie zezwolenia na pracę. Marka działa również jako agencja rekrutacji, zwłaszcza dla branży transportowej.

+Reklama+
Kontakt
MAGFIN
ul. Zamieniecka 54/13, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.