Dzisiaj jest: 22.2.2024, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ECODOMY.PL - projekty domów w zabudowie bliźniaczej

dodano: 2024.01.24 ważne do: 2024.03.24 wyświetleń: 26
Szczegóły ogłoszenia:

Obecnie ceny wszelkich nieruchomości cały czas rosną, zarówno to dotyczy mieszkań jak i domów. Z tego też powodu w ostatnich czasach coraz większą popularnością zaczęły się cieszyć domy bliźniacze, przy których te koszty znacznie można zmniejszyć, nie rezygnując jednocześnie z posiadania niezależnego ale swojego domu. Domy bliźniaczej posiadają wspólną jedną ze ścian, co już znacząco wpływa na obniżenie wydatków związanych z postawieniem.

Dużą korzyść finansową uzyskać też można przy działce. Takie obiekty można bowiem stawiać na długich i wąskich działkach, i będą one spełniać przepisy, które aktualnie obowiązują. Poza tym wszystkie koszty wiążące się ze zrobienie przyłączy telekomunikacyjnych, elektrycznych czy gazowych są dzielone po połowie, a w wielu przypadkach mogą one wynieść nawet powyżej kilkudziesięciu tysięcy. Podzielenie ceny projektu na połowę to następna z oszczędności. Dostępne obecnie projekty domów w zabudowie bliźniaczej z jednej strony zapewniają praktyczność i funkcjonalność, a z drugiej wysoki poziom tak wszystkim potrzebnej prywatności.

Co więcej, nie ma też żadnych problemów aby każdą z części osobno zaprojektować, zgodnie z indywidualnymi preferencjami właścicieli. Sporo osób może mieć obawy przed czymś takim, właśnie z uwagi na prywatność. Rzecz jasna bardzo ważne będzie, aby z drugim właściciele odpowiednio się dogadywać, ponieważ bez tego może być bardzo różnie. Ale jeżeli wybierze się odpowiedni projekt oraz wszystko prawidłowo zrobi, to w zasadzie nie odczuje się tego, że tak blisko ma się sąsiada.

+Tekst Sponsorowany+

ecodomy.pl
ul. Wrocławska 98
55-002 Kamieniec Wrocławski
+48 792850820
biuro@ecodomy.pl
 
Kontakt
ecodomy
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.